Xantrex Technology jest światowym liderem w projektowaniu, inżynierii i produkcji zaawansowanych produktów energoelektronicznych. Nasze produkty i rozwiązania są stosowane w różnych aplikacjach o niskim i dużym natężeniu mocy w wielu różnych branżach. Mamy silny zespół inżynierów do badań wewnętrznych, projektowania i opracowywania nowych produktów. Posiadamy ponad 100 innowacyjnych, nowych produktów na całym świecie. Byliśmy jednymi z pierwszych, którzy wyprodukowali i wprowadzili na rynek przemienniki częstotliwości i przenośne produkty do zasilania awaryjnego.


HA.L.T. Jako zarejestrowana firma ISO9001: 2000, która szczyci się doskonałością produktu, Xantrex podnosi jakość produktu i testowanie produkcji na wyższy poziom. Używamy niezwykle skutecznej metody oceny produktu o nazwie HALT, aby wykrywać i rozwiązywać problemy z projektowaniem produktów na wczesnym etapie cyklu opracowywania.

Nasze najnowocześniejsze komory celowo kładą nacisk na produkty i ujawniają wady, które mogą nie powodować awarii w regularnym użyciu, aż do długo po sprzedaży produktu. Inżynierowie Xantrex sprawdzają wytrzymałość każdej konstrukcji elektronicznej w komorze HALT w ekstremalnych warunkach termicznych i mechanicznych. Te rygorystyczne testy pozwalają nam identyfikować i korygować subtelne problemy projektowe. Pomaga nam również dokładniej przewidzieć, w jaki sposób, kiedy i gdzie może nastąpić degradacja produktu i przewidywany czas jego życia. Po co stresować dobry sprzęt do takich skrajności? Nasze produkty elektroniczne są używane w szerokim zakresie środowisk - od łagodnych ustawień wewnętrznych, takich jak domy i laboratoria, po trudne warunki zewnętrzne, w których produkty są używane w komorze silnika łodzi, montowane na zewnątrz ciężkiego pojazdu lub zainstalowane po stronie budynku, gdzie powszechne są silne wiatry i gwałtowne zmiany temperatury.

Inżynierowie niezawodności Xantrex będą symulować te warunki w przyspieszonym laboratorium testowym, aby zapewnić, że nasze projekty produktów są wystarczająco wytrzymałe, aby kontynuować działanie efektywne nawet po narażeniu na tego rodzaju stresy środowiskowe.

Xantrex certyfikuje swoje produkty zgodnie z różnymi standardami badań regulacyjnych, aby wskazać, że ich produkty spełniają lub przekraczają obowiązujące krajowe i / lub międzynarodowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa, jakości, wydajności i środowiska.


Symbole standardów regulacyjnych Zobowiązujemy się ulepszać i ulepszać nasze procesy produkcyjne, aby zmniejszyć ich wpływ na środowisko. Większość naszych produktów zasilanych prądem stałym na prąd przemienny ma sprawność w zakresie od 90% do 95%, co oznacza, że ​​konwertują praktycznie całą dostępną moc baterii do mocy domowej. Nasze systemy inwerterów / ładowarek na rynku ciężkich pojazdów ciężarowych odegrały kluczową rolę w zmniejszeniu obrotów silnika na biegu jałowym, czego skutkiem jest mniejsza emisja spalin. Nasza nowa generacja przenośnych i stacjonarnych źródeł prądu jest kompatybilna z wejściami solarnymi i wiatrowymi.